תוכן העניינים

פתרונות הצללה מומלצים לבית פרטי: מעל 3 טיפים חשובים

בין אתם גרים בבית פרטי, בוילה או בית דו משפחתי ברגע שיש לכם שטח הכולל גינה, מרפסת או גג פעמים רבות המרחבים החיצוניים הללו מהווים מקום מרכזי לפעילות בעיקר כאשר יש ילדים או כאשר מארחים חברים או משפחה לארוחה טובה או לעל האש ואין ספק שכאשר יש בריכה שעות הבילוי בחוץ אף גדלות, קבלו כמה פתרונות הצללה מומלצים לבית פרטי.

אנו בחברת EatWell Events, יודעים שלשבת בגינה, באוויר הפתוח, אל מול הירוק, השמש והשמים הכחולים זה דבר מאוד טוב ובריא לגוף ולנשמה אך במדינת ישראל, מדינה חמה, שיש בה ימים רבים של שמש ובקיץ שמש ישירה ומאוד חמה, למען האמת לא תמיד נעים לשבת בחוץ בקיץ בעיקר בשעות הצהרים החמות כאשר השמש ישירה.

בדיוק בשביל זה יש מגוון פתרונות הצללה אפשריים המומלצים להתקנה בבית פרטי, אשר יכולים לעזור לנצל את הגינה הרבה יותר ימים ושעות גם בקיץ ולמעשה בכל עונות השנה.

אילו פתרונות הצללה מומלצים לבית פרטי קיימים היום בשוק?

במהלך השנים התפתח תחום הקירוי וההצללה כך שהיום ניתן למצוא פתרונות הצללה שונים לבתים פרטיים אשר יכולים לתת מענה טוב, העיקרים שבהם זה פרגולות אלומיניום חשמליות, גגונים וסוככים.

לכל בית יש את הצרכים שלו, גודל השטח שלו, ולכן הפתרון הנכון לכל בית הוא שונה והדבר המומלץ כאשר מחפשים פתרון הצללה לבית הפרטי הוא להתייעץ עם איש מקצוע אשר ידע לשאול את השאלות הנכונות, לאסוף את המידע הרלוונטי ולהתאים את פתרון ההצלה לבית שלכם באופן אישי.

מהן פרגולות?

פרגולות הן למעשה הפתרון הנפוץ ביותר היום להצללה של חצרות, מרפסות, גינות, גגות ועוד.

הן מסייעות להגנה מפני קרני השמש ויש כאלו שהן גם אטומות אשר עוזרות להגנה מפני הגשם.

קיימות פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום כאשר פרגולות האלומיניום יכולות להיות קבועות או חשמליות.

מהם גגונים?

גגון הוא למעשה פתרון הצללה נקודתי ומצומצם ביותר המתאים בעיקר להצללה של אזור מאוד קטן ומוגבל כמו מעל דלת הכניסה לבית או מעל חלון ספציפי, לרוב הוא מתאים בעיקר להגנה מפני הגשם ופחות לנושא של קרני השמש.

מהם סוככים?

סוכך הוא פתרון הצללה לחלונות, מרפסות וחצרות בתים כאשר ההבדל העיקרי בין סוכך לפרגולה הוא שסוכך מחובר אך ורק לקיר של הבית ללא תמיכה נוספת של עמודים כמו פרגולות רבות. לרוב הסוכך מספק הצללה טובה לקרני השמש יש סוגים אשר גם עמידים למזג אויר חורפי של גשמים ורוחות.