תוכן העניינים

תרגיש בבית על ספה שאתה אוהב

כשסופולוגיה, קמעונאית רהיטים מצפון-מערב אנגליה יצרה איתנו קשר ואמרה שהם ישמחו לעבוד איתנו, ידענו מייד שנפנה.

עם שורת התגים הידועה היטב 'תרגיש בבית על ספה שאתה אוהב' ואוון וילסון, מלך הצמרמורת עם חבר כלבים, ידענו שמצאנו את התאמת הספה המושלמת שלנו. כלומר מי לא אוהב את 'מארלי ואותי' עכשיו הסרט הזה מקבל אותי בכל פעם אם מעולם לא צפית בו תצטרך קופסת טישו, מטלטלת דמעות מוחלטת של סרט.

עכשיו חזרה לסופולוגיה, המשימה שלה לגרום לך להרגיש בבית על ספה שאתה אוהב, עכשיו זו הצהרה שרציתי לברר עליה. וכך עשתה זאת G&M.

דבר ראשון, רצינו למצוא מישהו שנתן כל כך הרבה לקהילה המקומית שלנו ובאמת ראוי לבעוט לאחור ולשכב על ספה נוחה בסוף היום. עבורנו זה היה קל, ביאנקה מ- www.finalstrawsolent.org אלופה במאבק נגד פלסטיק חד פעמי שמזהם את האוקיאנוסים שלנו ומאיים על חיות הבר.

קמפיין קש קצה סופי נגד פלסטיק חד פעמי וחוף נקי בכל מזג אוויר. הם לוקחים את התשוקה שלהם לבתי ספר כדי לחנך את ילדינו עד כמה נושאים אלה חשובים.

הזמנו ביקור בחנות סופולוגיה הקרובה ביותר והלכנו לברר אם הצהרה זו מתקיימת. פגש אותנו אחד מחברי הצוות המקסימים, בארי, שהראה לנו ברחבי החנות עם ידע ותשוקה כאלה. ידענו שאנחנו בידיים בטוחות ונמצא את זה. החנות עצמה הייתה מסודרת היטב, נקייה ומזמינה והצוות היה כל כך ידידותי, כובעים לצוות פרנבורו, היית מבריק, ואנחנו ממליצים בחום לבקר. בדקנו הרבה ספות באותו יום, מה שאני יכול להגיד לך שהיה כל כך כיף, הצוות וכמה לקוחות החליטו גם שהם רוצים להצטרף אלינו ולמצוא את הספה הכי נוחה שהיה אי פעם גם סופר מסוגננת.

בחרנו את הקריקט היפהפה בצבע ירוק זית, עם המושבים העמוקים שלו מלאים בקצף גמיש, עטוף בסיבי דקרון רכים במיוחד, כלומר נוחות שתשקע לתוכה וכריות שזכו ' לא לאבד את צורתם, אתה פשוט פשוט שמנמן אותם לאחר כל שימוש כדי לשמור על מראהם במיטבו. הגב מלא בסיבים נעימים, המספק נוחות כמו חיבוק כשאתה נשען לאחור לערב של רגיעה. מושלם. בחירת הבדים בספה זו הייתה יוצאת דופן, ותוכלו לבחור ממגוון צבעים מעור טבעי גמיש או בדי קטיפה קטיפה כדי להשלים את ביתכם.

המושבים הפיכים לחלוטין וזה בהחלט יתרון עבור ביאנקה עם ילדים וכלבים צעירים, אתה צריך להסיר את הכריות כדי לגלות כי לגו חסר או כלב נסתר. מה שאהבנו הוא גם כפות הרגליים מעץ מלא שהרימו את הספה כל כך קל לניקוי מתחתיה. הספה כוללת גם ערבות מבנית ל -20 שנה לתוספת שקט נפשי. כמה טוב זה!

יום המסירה הגיע וכולנו כל כך נרגשים. המשבצת הוקדמה למעשה והזמנים ניתנו, אז שוב אנחנו לא יכולים להמליץ ​​על Sofology מספיק מבחינת שירות הלקוחות. זמני האספקה ​​הם בין השעות 8: 00-20: 00. בלילה שלפני מועד המסירה שלך, אתה יכול לצפות לקבל טקסט או דוא"ל המודיע לך על חלון של 4 שעות במהלכו הנהגים יגיעו. ביום שהצוות יתקשר אליך כדי לאשר שהם בדרך אליך, כדי שתוכל להיות מוכן. חברי המשלוח שלנו שוב היו פנטסטיים; ידידותי ועוזר והכי טוב, כל האריזות נלקחו למחזור. הסביבה חשובה מאוד לביאנקה ולסופולוגיה.

הבסיס פורק והובא על ידי צוות המסירה ונשאלנו היכן נרצה שהוא ימוקם. אז אין הרמת כבדות עבורנו. לאחר מכן כל הכריות הטעימות ואז הגיע הזמן להירגע.

אז האם סופולוגיה מילאה את המשימה שיש לה לגרום לך להרגיש בבית על ספה שאתה אוהב? הם בהחלט עשו זאת ואנחנו יכולים לומר בכנות שהשירות והאספקה ​​היו מצוינים והספה שבחרנו היא בדיוק מה שרצינו והיא כל כך נוחה. תודה לך Sofology ותודה לך צוות פרנבורו.

נקודות זכות תמונה: Sofology , Solent Straw Solent , https://www.emsworth.org.uk/should-startups-care-about-profitability/ [ 19459005], ירוק וחרדל .