תוכן העניינים

היכרות עם קוקו וולף

הכירו את קוקו וולף

בכל בית יש מקום להדפסת חירות. הדפסים שגורמים לך לחייך ולהרגיש מאושר מבפנים, אנגלית מהותית, כותנה רכה כמשי כדי להכניס אותך לתרדמה מאושרת, אנחה. אם אתה משתף את האהבה לערבב דוגמאות וצבעים על המצעים שלך, אז קוקו וולף הולכים להיות אלה בשבילך.

סטיילינג אמילי ריקארד קוקו וולף

ההדפסים הדיציים המדהימים הם דבר החלומות. הם מחזירים אותי לימים של בהייה מחוץ לחלון בבית הספר, שרבוטים על ספר בית הספר שלי, ראשי פרחים זעירים שנשפכים מתוך עציצים ומנוקדים סביב חיבורי הייתי נסחף עם מחשבות להתרוצץ יחף בשדות פרחים בתוך שלי חצאית ערבה וחולצת בגדי גבינה עם פיקניק על שמיכת הדפסת פרברטי. המציאות לא הייתה זהה אבל כולנו יכולים לחלום. אהבתי לליברטי החלה, מגזיני האופנה והספרייה היו המקומות שלי ללכת אליהם כדי להאכיל את האובססיה שלי, הייתי מכין מסגרות לתמונות האהובות עלי והם יוצגו בגאווה על הקיר שלי בחלום על היום שאוכל להחזיק צעיף מטר בד.

היסטוריה קצרה

ארתור ליברטי (1843 – 1917)

ארתור ליברטי החל את הקריירה שלו כשוליה למגביל. לאחר מכן הוא לקח עבודה בצעידה הגדולה של פארמר אנד רוג'ר ובגלימת אמפוריום עמדה שהפכה אותו למסלול מפעל חייו. לאחר עשר שנים של עבודה שם, ללמוד על טקסטיל ואומנויות אחרות, הוא החליט להסתעף ולפתוח עסק משלו בשנת 1875, בשם 'בית מזרח הודו' שם מכר אך ורק יבוא מזרחי, כלומר שטיחים, חפצי נוי ובדים. אחרי כמה שנים, בית מזרח הודו גדל והביקוש לבדים המדהימים שלהם התחזק. או אז החירות קיבלה את ההחלטה לייבא בדים לא צבועים ולהדפיס אותם באנגליה בסגנון בדים מזרחיים. בשלב זה, החירות החלה לשווק את הבדים שלהם כ- 'תוצרת אנגליה' וצמיחתם כמותג בריטי החלה. בשנות העשרים של המאה העשרים החלה ליברטי לייצר הדפסי פרחים, פייזלי ומופשטים מיניאטוריים שנודעו בשם 'הדפסי חירות' והשאר היסטוריה.

זמן לפגוש את איימי מקוקו וולף

חביבות הדפסת חירות מאז 2012

בשנת 2012 בהריונה עם בתה, החלה איימי לעצב בגדי תינוקות. עם קריירה ברכישת אופנה, איימי הייתה בר מזל מספיק כדי לבלות שנים בנסיעות בעולם ולמצוא השראה במקומות ובסביבות רחוקות. היא אספה את כל החוויות שעשתה לעצב מגוון זעיר של בגדי תינוקות, כולם באמצעות כותנת הדשא הטאנה המודפסת והמהודרת של ליברטי מלונדון. בשנת 2015 המותג התפתח עוד יותר כאשר איימי זיהתה פער בשוק המצעים היוקרתי עבור מצעי הדפסים אופנתיים מבית Liberty ובגדי בית. Coco & Wolf היו הקמעונאים הראשונים בבריטניה שייצרו מצעי הדפסה עכשוויים של Liberty לתינוקות וילדים. בשנת 2017 קוקו וולף נודעה ברחבי העולם בזכות יצירת ביגוד עכשווי ויוקרתי, חללי פנים ומוצרי לייף סטייל. כעת יש להם צוות תופרות ומערכת יחסים מבריקה עם ליברטי. אתוס המותג נותר כמו בהתחלה; כל יצירה מעוצבת בעבודת יד ומעוצבת בקפידה תוך שימוש בצורות נקיות, פירוט עדין ועיצוב עכשווי.

הרגשנו מזל גדול לשוחח עם איימי בדיוק כשהשיקה פופ ב ליברטי לונדון כמה מרגש, האם אתה יכול לדמיין את התחושה שיש לך קולקציית פנים במהדורה מוגבלת בלעדית יחד עם אחת עשרה מעצבים אחרים בליברטי עצמה, איזה רגע גאה עבור קוקו וולף.

ראשית כל, ברצוננו לומר תודה איימי על ששוחחת איתנו והכרת אותנו. ברכה מאסיבית לך על ההשקה גם ב- Liberty London .

סטיילינג אמילי ריקארד קוקו וולף

איימי מאיפה שם המותג המבריק שלך?

קוקו וולף היו (הם) שמות הילדות והילדים האהובים עלי. בהריוני עם ילדתי ​​הראשונה קראתי לעסק ואז נולדו לי 2 ילדים, ילדה, קוקו, ואז ילד וולף. כשהייתי בהריון עם וולף אמרתי לבעלי שאם יש לנו ילד אנחנו לא יכולים לקרוא לו וולף כשאני אומר 'קוקו וולף' כל היום לעבודה, הוא אמר שאנחנו צריכים לקרוא לו וולף מכיוון שזה המועדף שם הילד!

מה התחיל את התשוקה שלך עם הדפסי חירות?

תמיד אהבתי בגדים נהדרים בבדים נהדרים והייתי מבלה שעות בשוטטות במחלקת המסבאות בקומה ה -3 בליברטי לונדון וזוללת את ההדפסים והצבעים. אין בד אחר כזה בעולם. יש לי זיכרונות ילדות נעימים משמלת סמוק שהייתה לי בילדותי מכותנת ליברטי שבוודאי עוררה שמחה ודבקה בי. ההדפסים של ליברטי הם קלאסיקות נצחיות איקוניות, יש לנו לקוחות ששולחים לנו את סיפוריהם על המשמעות של ההדפסים עבורם שזה פשוט קסום.

האם יש לך הדפס מועדף?

לפני שהתחלתי את העסק ההדפס האהוב עלי ביותר היה עיצוב של ויליאם מוריס בשם לודן בצבע כהה, אפילו השתמשתי בהדפס לחתונה שלי בצבע הירוק. עכשיו בכל עונה נראה שיש לי מועדף חדש ולעולם לא מאמין שאוכל לאהוב עוד אחת. בטסי תמיד תחזיק מקום מיוחד בליבי, זו ההדפס הראשון שהתחלנו למכור ועדיין מוכרים עכשיו.

איך אתה מרגיש כשאתה רואה מיטה מסודרת להפליא?

כאילו אני רוצה להיכנס לזה! אנו מבלים כל כך הרבה זמן בצילומים שהופכים את המיטות למראה מושלמות, שהשפיע עלי על הכאב, וכעת אני לוקח זמן מופרז בבית להכין את המיטות שלנו כל בוקר! אני לא יכול לצאת מהבית בלי להכין את כל המיטות.

איך היית מתאר את טעמך הפנימי?

אקלקטי. הבית שלנו הוא שילוב של גילאים ושילבנו אלמנטים שונים לאורך כל הדרך. יש לנו סלון נעים כהה ונעים, ויליאם מוריס מעוטר טפטים ואז מטבח תעשייתי. אני אוהב להשתמש בצבע דרמטי על הקירות ואז לספר סיפורים עם האביזרים והריהוט. אני אוהב עתיקות ושווקי פשפשים והיה לי מזל לרשת גם חלקים ממש יפים אותם אני מערבב עם עיצובים קלאסיים עכשוויים יותר. לכולנו מיטות תואמות על המיטות שלנו שאני מעדכן בכל עונה, זוהי דרך נהדרת לעדכן את חדרי השינה מבלי להצטייד מחדש.

האם יש לך צבע אהוב על הפנים שלך?

האם אוכל לקבל 3 ?!

האהוב עלי כיום הוא סטודיו גרין מאת פארו אנד בול – אנו עומדים לצבוע בו את המדרגות. בצילומי AW19 השתמשנו בוורוד כחול של האג וחדר גולף ושני הצבעים הללו נמצאים שם גם למעלה. צבעים עזים עזים שממש ממסגרים את הדפסי החירות.

מה ארוחת הבוקר האהובה עליך לאכול במיטה?

קרואסונים עם יוגורט יווני ואוכמניות.

בוא תגיד, ספר טוב או לראות טלוויזיה במיטה?

תמיד ספר טוב. יש לנו טלוויזיה רק ​​בישיבה והיא מוסתרת בארון. אני קורא נלהב ותמיד מפנה לזה זמן לפני השינה. זו הדרך הטובה ביותר עבורי לכבות. אני קורא את הספר של ג'ו מאלון שהוא כל כך מעורר השראה ואני זולל את המנויים שלי למגזינים, ווג, גרציה ואלה קישוט.

נקודות זכות תמונה: קוקו וולף , בדי ג'ואל ובנו , קוקו וולף , קוקו וולף .